Dla partnerów

Dołącz do cyfrowej rewolucji!

Dlaczego warto?

Postaw na dostępność

Współczesny klient szuka ofert spędzania czasu wolnego w internecie i chciałby mieć dostęp do nich ze swojego smartphone’a. Pozwól nam dotrzeć do niego z Twoją ofertą oraz umożliwić mu szybki i bezpieczny zakup biletów do Twojej atrakcji online.

Postaw na elastyczność

Wraz ekspozycją Twojej oferty na platformie Hello! Poland uzyskasz dostęp do systemu biletowego umożliwionego błyskawiczne wystawianie nowych ofert, zarządzanie ceną i promocjami, jak również niezawodny system do walidacji biletów zakupionych online.

Postaw na bezpieczeństwo Dołączenie do Hello! Poland jest bezpłatne i pozbawione ryzyka. Zarabiamy tylko kiedy Ty zaczynasz zarabiać – od każdej udanej transakcji, która przechodzi przez naszą platformę pobieramy uzgodnioną z Tobą wcześniej prowizję.
Postaw na rozpoznawalność Skorzystaj z atrakcyjnych pakietów reklamy dostępnych dla naszych partnerów i przyciągnij do swojej atrakcji zupełnie nowych klientów.

Jak to działa?

Sprzedaż online 1.
Marketing online 2.
Success fee 3.
Analityka 4.
Sprzedaż online

Nie musisz tworzyć własnego narzędzia do sprzedaży online. Nasza platforma pozwoli Ci na zwiększenie sprzedaży w oparciu o gotowe narzędzie złożone z części prezentacyjnej (market place), bezpiecznego systemu transakcyjnego (P24), panelu do zarządzania ofertą wyposażonego w funkcje raportowania oraz aplikacji do walidacji sprzedanych biletów.

Zainwestuj w lepszą rozpoznawalność

Umów się na spotkanie z naszym konsultantem

Dołącz do nas
Mateusz Mateusz Motyka

Skontaktuj się z nami

Ludzie w biurze

Co zyskujesz?

  • Dostęp do nowego strumienia ruchu turystycznego
  • Gotowe narzędzie do sprzedaży Twoich usług online
  • Kampanie marketingowe w internecie
  • Płacisz prowizję wyłącznie za udane transakcje
Ludzie w biurze

Hello Poland, zmieść najlepsze atrakcje w twojej kieszeni
Pobierz teraz!

Zapisz się
do newslettera